תקנון אתר

כללי:
www.spaofnature.com (להלן, "האתר") הינו אתר אינטרנט המשמש כחנות וירטואלית עבור רכישת המוצרים והשירותים של החברה כיום (להלן, "החברה")..
תקנות אלה חלות באופן שווה על שני המינים, ונכתב בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד.
ההוראות של תקנות אלה יחולו על כל שימוש או רכישה שבוצעו על-ידך באתר זה, תקנות אלו יהווה את הבסיס המשפטי לכל דיון בינך לבין החברה.
גלישה ו/או פעילות כלשהי באתר מהווה הסכמה לקבל ולפעול בהתאם לכללים.
ברצוננו להדגיש כי כל אדם המבצע פעולה כלשהי באתר הוא המצהיר כי הוא מודע לנהלים ולכללי ההשתתפות של האתר, מקבל אותם, וכי הוא ו/או נציגים מטעמו לא יבואו בכל טענה או דרישה כלפי בעלי האתר ו/או מפעיליו, או כל אחד מנציגיו. הנך מתבקש לקרוא ביסודיות את התקנות הללו. רכישת מוצרים באתר כיום מהווה הסכמה לתקנות הנ"ל.

תנאי שימוש באתר תוכן ומידע:
כל זכויות יוצרים וקניין רוחני הנובעות מהעיצוב של האתר, תמונות, סמלים גרפיים, טקסט, וכל חומר אחר הכלולים באתר, שייכים באופן בלעדי לחברה. אין להעתיק, להפיץ  ולהציג בפומבי או לתת לצד שלישי כל חלק לעיל ללא קבלת אישור החברה, מראש ובכתב.
סימנים מסחריים, סימני שירות, השמות המסחריים, שמות סמל ותמונות הם נכס בלעדי של החברה. משתמשים אינם רשאים להעתיק, להציג בפומבי ולהפיץ, כל חומר ו/או כל פרט אשר נכלל בסימנים מסחריים והעברתו לצד שלישי או כל ביצוע מסחרי או לא מסחרי ושימוש אחר של כל החלקים המסחריים כאמור.

אופן ותנאי המכירה:
כיום האתר מאפשר לך לרכוש מוצרים באמצעותו. על מנת שתהליך ההזמנה יתבצע בצורה חלקה ובמהירות, עליך לספק מידע נכון לאתר, אחרת לא נוכל להבטיח את ביצוע ההזמנה.
כדי להשתמש ולרכוש דרך האתר, עליך להירשם לאתר. כחלק מהרישום, תידרש לחשוף פרטים אישיים: שם, כתובת, דואר אלקטרוני ופרטי כרטיס אשראי. הנתונים שתמסור בעת ההרשמה יישמרו במסד הנתונים של המערכת. אינך נדרש על פי חוק לספק נתונים אלו,
עם זאת, לא ניתן יהיה להשתמש בשירותים שמספק האתר מבלי הנתונים הנ"ל.
הנך מתבקש להיות מדויק בעת מתן הנתונים ולספק את הנתונים הנכונים בלבד. במהלך הרישום, תקבל סיסמה ושם משתמש מהמערכת. יהיה עליך לשמור את שם המשתמש והסיסמה שלך עבור כל שימוש בשירותים של המערכת למטרות זיהוי. שמור את שם המשתמש והסיסמה בסודיות, כדי למנוע מאחרים כל שימוש בנתונים שלך. הקפד לשנות את הסיסמה בתדירות גבוהה ככל האפשר.
לאחר ביצוע רכישה באמצעות כרטיס אשראי, יבדקו פרטי כרטיס האשראי ואישור יתקבל רק לאחר אישור העסקה על-ידי חברת האשראי.
פרטי עסקאות עבור רכישות שבוצעו באתר ישודרו באמצעות פרוטוקול אבטחה מוצפן (SSL) שהוא רגיל בסחר אלקטרוני, עיבוד הנתונים יעבור וישמר בשרתי האתר של החברה. פרטים אלו לא יועברו על ידי החברה ומפעילי האתר לישויות חיצוניות, למעט חברות כרטיסי האשראי  כדי להשלים את עסקאות הרכישה.
מסירת מידע כוזב ביודעין מהווה בגדר עבירה פלילית. החברה עשויה לנקוט בהליכים משפטיים נגד משתמשים אשר במודע הגישו פרטים כוזבים, לרבות תביעות נזיקין בגין נזקים שעלולים להיגרם לחברה עקב הפרעה בתהליכי המכירות.
המחירים המוצגים באתר כוללים מע"מ, אלא אם במפורש נכתב אחרת.
את התשלום ניתן לבצע באמצעות כרטיסי אשראי: ויזה לאומי קארד, מסטרקארד, ישראכרט, אמריקן אקספרס ודיינרס קלאב.
מגוון המחירים (כולל דמי משלוח) ותנאי התשלום באתר עשויים להשתנות מעת לעת, לפי שיקול דעתה של החברה.
במקרה של רכישת פריט שאינו נמצא במלאי, החברה תיידע את הרוכש, ותימנע מחיוב כרטיס האשראי שלו.
פיצוי לא יינתן במקרה זה.

מדיניות משלוחים ועלויות:
החברה, תספק כל מוצר הנרכש לכתובת שהוזנה בזמן ההרשמה לאתר. החברה מתחייבת לספק את המוצרים שנרכשו, בתנאי כי התשלום בכרטיס אשראי יאושר, כפי שצוין לעיל.
החברה לא תהיה אחראית לכל נזק אשר נגרם עקב עיכוב באספקה ו/או חוסר אספקה שנגרמו על-ידי כוח עליון או אירועים הקשורים לחברה השולחת (דואר ישראל), כגון שביתות,  תאונות, תנאי מזג האוויר, מצבי חירום, כולל מעשי טרור  וכו '.
תאריך משלוח המוצרים אהיה בימי עבודה בלבד, מיום אישור העסקה על-ידי חברת האשראי (ימי א' עד ה', לא כולל שישי, שבת, חג וערבי-חג).
החברה מתחייבים לספק את המוצרים אשר נרכשו בתוך 7 ימי עסקים.
עלויות המשלוח שצוין באתר אינם כוללים תעבורה יוצאת דופן ו/או משלוח מחוץ לישראל.  החברה תספק הזמנות בתוך גבולות מדינת ישראל ולהיכן שדואר ישראל מגיע.
התשלום עבור המשלוח יתבצע באמצעות כרטיס אשראי שיתווסף לעלות העסקה.
עלות המשלוח לא ניתן לביטול מכל סיבה שהיא.
עלויות משלוח הם כדלקמן:
הזמנה בסכום של 1 ₪  –  500 ₪  התשלום עבור המשלוח 30 ₪ .
הזמנה בסכום של 501 ₪ ומעלה יהיה פתור מדמי משלוח.

ביטול עסקה / החזרת סחורה:
ככלל, רשאי הלקוח לבטל את העסקה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן התש"מ 1981 (להלן "חוק הגנת הצרכן").
1) ביטול רכישת מוצר תינתן בתנאי כי הוא לא נפתח, נמצא באריזתו המקורית, עד 14 יום מיום קבלתו. הביטול חייב להיות בכתב ולהישלח בפקס, במספר: 09-9510507.
2) בהתאם לקווים המנחים של חוק הגנת הצרכן, במקרה שבחרת לבטל את העסקה מסיבה כלשהי מלבד אחת או יותר מהסיבות הבאות: פגם במוצר שהוא נושא העסקה, אי התאמה בין המוצר המוזמן לבין המוצר שהתקבל בפועל, יחולו דמי ביטול  בשיעור של 10%. אם המוצר סופק לצרכן, הצרכן מחויב להחזיר את המוצר למשרדי החברה, בהתאם לתנאי שצוין לעיל וכן הלאה.
3) על המוצרים להיות באריזה המקורית שלהם, שלמים, ללא שום סוג של נזק.
4) לא ניתן להחזיר מוצרים אשר נפתחו.
5) מוצרים אשר נרכשו למכירה, או הנחה מיוחדת, ייתכן ולא יתקבלו בחזרה לפי שיקול דעתה הבלעדית של החברה לעיל.
6) עלות המשלוח היא ללא החזר.
ביטול רכישה על-ידי החברה והפסקת פעילות האתר:
החברה רשאית לבטל כל עסקה, מכל סיבה שהיא, לפי עניות דעתה הבלעדי.
בכל מקרה שבו, מסיבות של כוח עליון, לחברה לא תהיה אפשרות לנהל כראוי את האתר, לספק את המוצרים או למלא את כל חובותיה האחרים, החברה רשאית לבטל את החוזה שלה עם כל או חלק מהמשתמשים.
במקרה בו גורמים או אירועים אשר אינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו לעכב או למנוע את הגשמת המכירה של מוצרים, במלואו או בחלקו, או בכל דרך שהיא, למנוע את אספקת המוצרים, או שיהיו בעיות במערכות מחשוב או טלפון ו/או כל מדיה אחרת הדרושה כדי להשלים את תהליך המכירה תאלץ החברה לבטל את החוזה בינה לבין המשתמשים בחלקו או במלואו. תמונות המוצרים באתר נועדו להמחשה בלבד, ייתכנו הבדלים בין התמונות באתר, באופן מלא או חלקי ולבין המוצרים הנמכרים בפועל.
במקרה של שגיאת הדפסה בתיבה תיאור המוצר לגבי מחירו, תנאי התשלום, תמונה של המוצר או בכל חומר מודפס אחר, ניתן לבטל את הרכישה, בהתאם לתנאים שצוינו לעיל.
שירות לקוחות:
שאלות לגבי המוצרים המופיעים באתר יש להפנות בכתובתInfo@spaofnature.comכתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת.
לתמיכה תכנית בנוגע לתפעול האתר וטיפול בתקלות תכניות יש לפנות בכתובתsupport@spaofnature.comכתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת.
 
נתונים, הגנת הפרטיות של המשתמש:
במתן הפרטים האישיים בטופס ההזמנה נעשית ע"פ שיקול דעתו ובהתנדבות בידי הלקוח. החברה מתחייבת לא לעשות כל שימוש במידע ללא הרשאת הלקוח, אלא אם כן הדבר נדרש על פי חוק, או כדי למנוע שימוש לרעה. החברה תאפשר גישה לנתונים רק על אלה שהעובדים שלה זקוקים למידע למטרת מתן שירותים. החברה נוקטת צעדי זהירות מוגברים כדי להגן על פרטיות המידע ככל האפשר. כל שידור של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן, בהתאם לסטנדרטים המקובלים באתרים מסוג זה.

מועדון לקוחות:
מעת לעת יפורסמו באתר ובאמצעים העומדים לרשות החברה מבצעים למועדון הלקוחות של המשתמשים והם יהיו ניתנים למימוש כל זמן שהם בתוקף והם נמצאים במאגר המשתמשים הפעילים של האתר. לא ניתן יהיה לדרוש מבצעים שתוקפם פג ולא תתקבל כל דרישה של משתמשים לא פעילים לקבל הטבות של מועדון לקוחות.
 
תנאים נוספים:
אין כל אחריות שהיא לתוכן שפורסם בקישורים קיימים של האתר, להוביל לאתרי השייכות לצדדים שלישיים שניתן להגיע אליהם באמצעות קישורים אלה, לרבות זמינות ו/או נכונות של קישורים ו/או המתפרסם בתוכן קישורים אלה. משתמשי האתר יישאו אחריות מלאה על כל הסיכונים הנובעים מהשימוש בקישורים לעיל.

אחריות מוגבלת:
שימוש במערכת של האתר מוצע "כמו שהוא", החברה עלולה לכבות או לשנות את האתר מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה. המשתמש לא יוכל לבוא בכל טענה ו/או חליפה ו/או דרישה כלפי החברה בעניין זה. החברה אינה מבטיחה כי השירות הניתן באתר לא יופסק, או לא יינתן כראוי ללא הפרעות או בעיות או שיהיה מפני גישה בלתי מורשית למחשבים של החברה, נזקים, קלקולים, כשלים בקו תקשורת או תוכנה של החברה או כל אחד מהספקים שלה, או כל נזק אחר מכל סיבה אחרת. מיותר לציין כי החברה עושה כל מאמץ כדי שהרכישה והגלישה באתר תישאר ללא הפרעה.
החברה ו/או נציגיה לא יהיו אחראים, ולא ישאו כל תענה לנזק ישיר, עקיף, שנוצר או  שנגרם למשתמש או לצד שלישי, כתוצאה של שימוש או רכישה באמצעות האתר, לרבות רכישה של מוצרים ו/או שירותים, אשר אינם בהתאם לתקנות אלה, לא משנה סיבת התביעה, לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח כתוצאה מכל סיבה שהיא, וכי החברה שומרת את הזכות לבטל את הרכישה הספציפית בעת קבלת הודעה בכתב על ביטול העסקה.

 
צור קשר חפשו אותנו בפייסבוקטואול הקמת אתרי אינטרנט