אודות החברה

חברת "ספא מן הטבע"הוקמה בראשית שנת 2007 כחנות באתר המרחצאות של חמי-געש במרכז הארץ. ההשראה שקיבלו בני הזוג סיון ודייב מלכיס ששניהם מגיעים מעולם הרפואה המשלימה, היה ליצור מוצרים טבעיים באיכות גבוהה, שמטפחים ובאותו זמן גם מאוד מפנקים את הגוף בשלל ניחוחות משמנים ארומטיים טהורים וצמחי מרפא.

אז כך נולד הרעיון ולאחריו הגיע השלב המעשי. לאחר פיתוח ארוך ומרתק נולדו המוצרים שלנו שנושאים את חותם מעשה ידינו. שילוב תערובות השמנים היא תורה עתיקת יומין והיא ידוע בכינוייה "ארומטרפייה", שהיא טיפול באמצעות ניחוח – ארומה. המוצרים שלנו לא נחשבים למוצרים טיפוליים או רפואיים גרידה, אך כאשר ההתמרחות בשמנים או בממרחים ובקרמים שלנו גורמת לאדם שלווה, נינוחות ורוגע, מכאן נובע הפן הטרפואטי. כמו-כן ניקיון הגוף שלנו עם פילינגים, סבונים ותחליבים עשירים הגורמים לרעננות ולהתחדשות הממלאת את גופנו באנרגיה למשך כל היום וכמובן למראה עור בריא ומלא חיוניות.

מרבית השמנים האתריים שלנו מיובאים מחבל הפרובנס שבצרפת, הידוע במסורתיות שלו בהכנת אותם שמנים ובטיב המשובח שלהם. כמו כן שמנים נוספים מגיעים גם הם ממערב אירופה כמו לדוגמא : אנגליה, ספרד ואיטליה. תהליך הכנת המוצרים מתבצע בארץ ע"י טובי הכימאים והארומה-טרפיסטים, תוך תשומת לב מלאה ומתן דגש על איכות המוצרים ומרכיביהם. אצלנו אין פשרות לאף מוצר שעוזב את המפעל בדרך אל הלקוח.

החזון שלנו הוא להמשיך ולייצר מוצרים משובחים בשבילכם הלקוחות שלנו מכל הטוב שהטבע מסוגל לתת לנו, תמיד באיכות מעולה וכמובן במחירים ששווים לכל נפש.

את המוצרים שלנו ניתן לרכוש בחנות בחמי-געש. ומעכשיו גם בחנות המכווננת שלנו און-ליין באתר www.spaofnature.com.

בכל עת אנו שוקדים על פיתוח מוצרים חדשים עם מיטב המומחים בתחום, כדי להביא אליכם את המוצרים הטובים ביותר שהטבע יכול להעניק לנו. אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בכתובת :info@spaofnature.comכתובת דוא"ל זו מוגנת מפני spambots, יש לאפשר JavaScript על-מנת לראות את הכתובת.


שלכם,

סיון ודייב מלכיס 
צור קשר חפשו אותנו בפייסבוקטואול הקמת אתרי אינטרנט